Информация о городе
Городские новости
История Харькова
Места отдыха
герб Харькова finance.ua
отдых в Харькове
Отдых
О Харькове
Полезное
Гороскоп от ignio.com

Таргет на Московском проспекте стал трезвенником

Супермаркет ТаргетСкандал вокруг супермаркета “Таргет” стал главной интригой недели: может водка стоить три гривны или это является нарушением закона?

Как оказалось, продажа дешевой водки - это еще не преступление. По крайней мере, не так все очевидно, как казалось на первый взгляд. С другой стороны силовикам дал задание не кто-нибудь, а сам губернатор, а он знает, что делает. Губернатору, в свою очередь навести порядок предложил президент, а он тоже знает, что делает. Вчера ситуацию вокруг супермаркета “Таргет” прокомментировал главный милиционер области Анатолий Слипченко.

Анатолий Слипченко, начальник управления МВД в Харьковской области: “Я хотів би щоби ви зуміли донести до харківян ту проблему, яка зараз є на шпальтах газет, а також на всіх харківських телеканалах. Ми зараз якраз знаходимось на тому місці, де 11 числа губернатор Харківської області придбав ящик спиртних напоїв по ціні яка викликала багато питань. Він, як раз нікого не звинувачував, не висував нікому ніяких претензій, адресував правоохоронним органам розібратися у цій ситуації і дати пояснення. Чому товари в магазині-супермаркеті реалізовуються по цінам, які нижчі собівартості? Ми розбираємось зараз з цим питанням. Як відома вам усім, що в січні місяці проводилася загальнодержавна операція під назвою “Акциз”. Безумовно було підданий перевірці і супермаркет Таргет. 18 січня, в результаті перевірки супермаркету Таргет було виявлено 12 тис. пляшок з ознаками підробки. Згідно наших повноважень було вилучено 996 пляшок і направлено на експертизу. Висновок цієї експертизи був слідуючий. Невідповідність держстандарту.
Згідно зібраних матеріалів 21 січня було порушено карну справу за статтею 227 кримінального кодексу “Випуск або реалізація недоброякісної продукції.” Друге питання, яке виникло це реалізація спитрних напоїв в Таргеті за цінами, які встановлені нижче, які були передбачені постановою кабміну №700, де мінімальна ціна не повинна бути нижчою ніж 6 гр.24коп. А тут реалізовувалося і по ціні нижче. Для того щоб не бути голослівним я хотів би вам запропонувати подивиться на ці матеріали. Ці свідчення які були вилучені в ході реалізації і перевірки супермаркеті Таргет. Майже на всіх пляшках з горілкою висіли цінники де була різна ціна : 2, 79; 3,20; 4,39, 2,09. Після перевірки губернатором Харківської області супермаркету Таргет і задав питання, які повинні були винуктнити я вважаю, що там є робота не тільки для міліції,а усіх кправоохоронних органів. Після додаткових перевірок знову були встановлені факти реалізації за цією схемою, де виникало багато питань. І 17 березня 2004 року було порушено нову кримінальну справу “Замах на незаконний збут товарів з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я, може привести до отруєння чи інших наслідків”. Розібратися і получити пояснення від керівництва супермаркету Таргет хто поставляє ці напої до сьогоднішнього дня неможливо. Підприємство “Кібела”, яке відноситься до групи супермаркетів Таргет згідно рішення полдаткової адміністрації у них була вилучена ліцензія на право реалізації спиртних напоїв, але чому вони продовжували займаться реалізацію будемо з’ясовувати в ході слідства. Є рішення про те, що супермаркет зараз не має реалізовувати спиртне…ліцензія анульована. Але бачьте ж тут все стоїть, все можна купити, правда є вивіска “извините переучёт”. Мені дуже приємно, що Євген Петрович таким чином саме і поставив питання. Що може це досвід якийсь, навчить інших, ми будемо приїзжати і купувати, всі будуть люди сюда їхати. Але ми повинні знати: чому разом з горілкою все по копійці без горілки і горілка скільки треба і цукерки і шоколадка, і кілька, і все інше, що дається в нагрузку. І мені казалось би, якщо виникло таке питання, ну прийдить, ну допоможить, ну не траба ж тікати, не траба ж виходити на телебачення і говорити, як це було зроблено паном Протасом, що це губернатора неправильно проінформували, хай він прийде до мене я його запрошую і чекаю, хай проінформую мене.
Замість того, щоб відповіді дати, скарги пишуть. Ну прийдить же скажи не скарги, а одну бумажку напишите і все стане відомо. Хіба це порядок. Допитували Протаса? (обращается к подчинённым—прим. ред. ) Допитували. На половину питань, які виникли у цьому напрямку не відповідають, не знаю, не розумію, я за це не відповідаю. Не можливо даже запитати: а хто це прикріплює на ящики (показывает ценники—прим. ред. ), не знаэмо. А що це таке? Це не цінник. А що це? Це просто рекламна акція. Тоді чому тут опісано так як треба? Да, цінник повинен мату і підпис и печатку… Тоді хто і для чого це робить? Відповідей нікому дати. Це говорять рекламна акція. Ну так прокоментуйте по яким цінам продаєте , чому ніже собівартості інши товари идуть в нагрузку з горілклою. Правильно Євген Петрович порахував публічно перед усіма, купив и порахував і вийшло, що горілка коштуэ стільки, скільки не потрібно, скільки вона не має права коштувати”.

Популярные новости города
© Наш Харьков. При копировании материалов сайта гиперссылка на raix.kharkov.ua обязательна
Карта сайта: [1] [2] [3] [4] [5]
Для связи с администрацией пишите на andsale@hotmail.com